OBCHODNÉ PODMIENKY

OBCHODNÉ PODMIENKY

Ak ste zaregistrovaní ako platcovia DPH v rámci EÚ, platia pre Vás ceny bez DPH, uvedené na našich webových stránkach. Ak však nie ste platcovia DPH v rámci EÚ, musíte k nami uvedeným cenám prirátať 20% DPH, ktorú si neskôr odvediete v rámci DPH odvodov na vašom území podnikania.
Všetky ceny uvedené na našej webovej stránke sú cenami bez DPH. Naša ponuka sa týka predaja tovaru komerčným zákazníkom.

Náplň webovej stránky

Všetky materiály na tejto strane, texty, grafika a fotografie sú chránené autorskými právami a sú majetkom firmy Verro-Glass. Ich kopírovanie, bezplatné použitie na karty dezertov, zložky katalógov, reprodukcie, publikácie, umiestnenie na internete, distribúcia alebo modifikácie sú zakázané. Akékoľvek použitie, ktorejkoľvek z tu uvedených fotografií, nami nemenovanými spôsobami bude brané ako pošpinenie majetku firmy Verro- Glass, ktoré je v rozpore so zákonom. Bez predchádzajúceho písomného súhlasu zo strany firmy Verro-Glass nemôže byť náplň webovej stránky, ani žiadna jej časť, reprodukovaná, publikovaná, ďalej posielaná alebo modifikovaná.

Ochrana osobných údajov

Pretože ochrana Vášho súkromia je veľmi dôležitá, môžete navštíviť našu webovú stránku bez poskytnutia osobných údajov. Osobné údaje sa zhromažďujú iba, ak nám ich dobrovoľne oznámite v rámci Vašej objednávky alebo pri otvorení účtu zákazníka. Údaje, ktoré ste oznámili, budú bez Vášho samostatného súhlasu použité výlučne pre spracovanie a splnenie Vašej objednávky.

Podmienky dodania objednaného tovaru

Náš tovar Vám dodáme v priebehu 5-6 pracovných dní od jeho objednávky.
Ceny transportu na Slovensko:
- pri platbe na náš bankový účet – 6 € bez DPH
- pri platbe na dobierku – 6 € bez DPH
Do úplného zaplatenia sumy faktúry zostáva dodaný tovar majetkom spoločnosti "Verro-Glass". Pod platbou sa rozumie príjem ekvivalentnej hodnoty u predajcu.

Vrátenie tovaru, reklamácie a náhrady škody

1. Iba tovar, ktorý nie je použitý, je nepoškodený, a ktorý sa nachádza v pôvodnom obale možno vymeniť.
2. Kupujúci je zodpovedný za prípadné poškodenie tovaru, ktorý má byť vrátený. Splatenie pohľadávok bude vykonané len v prípade plnohodnotného produktu. Náklady na zaslanie reklamovaného tovaru nesie kupujúci. Odmietnutý tovar musí byť bezpečne odoslaný predajcovi.
3. Aj napriek starostlivému baleniu môže jednak dôjsť k poškodeniu tovaru v transporte. Reklamácia bude prešetrená iba v prípade, že škoda bude oznámená dopravnej spoločnosti po obdržaní zásielky, a bude podpísaná správa o škode. Bez podpísaného protokolu o škode nemôžeme poskytnúť refundáciu tovaru.
4. V skle, ktoré je tvarované ručne, môžu byť vzduchové bublinky, ktoré nie sú chybou výrobku a cez to nie sú predmetom reklamácie u predajcu.

 

 

Prihlásiť   
Zabudli ste heslo?
Registrovat
Váš košík   
0 Produkty | 0,00
Top ponuka